CZY WARTO…

… ZLECIĆ PROJEKT WNĘTRZA?

Zlecenie projektu wnętrz ma znaczący wpływ na: późniejszą funkcjonalność mieszkania oraz jego wartość w razie sprzedaży. Jeśli jednak wciąż zastanawiasz się czy warto, przedstawię Ci kolejne korzyści płynące ze współpracy z architektem:

  • Zaplanuję twoje mieszkanie / dom na miarę Twojego budżetu. Często niedużym kosztem można osiągnąć świetny rezultat. Bo istotny jest nie tylko dizajn, ale i maksymalne wykorzystanie każdego metra kwadratowego. Z moją pomocą masz pewność , że przestrzeń będzie dobrze wykorzystana
  • podwyższysz wartość nieruchomości. Funkcjonalne i dobrze zaprojektowane mieszkanie jest bardziej atrakcyjne dla potencjalnego kupującego
  • wykonam za Ciebie całą robotę: zaproponuję najdogodniejszą aranżację układu funkcjonalnego, dobiorę kolorystykę i materiały, wyszukam w sklepach odpowiednie elementy wyposażenia. Jednym słowem – zaoszczędzę mnóstwo Twojego czasu. Pozostanie Ci tylko akceptacja wymyślonych rozwiązań i dokonanie zakupów.
  • jeśli Twoje mieszkanie jest dopiero w budowie, zaplanuję konieczne zmiany, które wykona deweloper, a nie Twój wykonawcza. Dzięki temu zaoszczędzić czas i pieniądze.
  • unikniesz kosztownego uczenia się na błędach. Mam wiedzę i doświadczenie w pracy z wnętrzami, co pozwoli uniknąć nietrafionych decyzji i ewentualnych kosztów korekty źle dobranych rozwiązań.